header logo

- O nas -

Nasz zespół


Mateusz Zapart


Mateusz Zapart jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (studia podyplomowe dla lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Posiada liczne certyfikaty ukończonych kursów i szkoleń m.in. w zakresie zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy.

Roksana Bogdanowicz


Magister kosmetologii. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej w Warszawie. Kosmetologia to jej wielka pasja. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w kursach, szkoleniach, sympozjach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Podczas szkoleń poznaje nowości, a następnie najlepsze z nich wdraża do swojej oferty.

Anna Bednarska


Obroniła swój dyplom z kosmetologii w 2020 roku na uczelni Collegium Medicum UJK. W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje jako kosmetolog oraz jako pielęgniarka. Swoją profesjonalną przygodę z igłą rozpoczęła w 2019 roku i od tamtej pory jest nieodłącznym elementem jej życia. Specjalistka z zakresu stymulatorów tkankowych, wolumetrii twarzy oraz powiększania i modelowania ust.

Bartłomiej Sobolski


Lekarz medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi tj. mezoterapia, osocze/fibryna bogatopłytkowa, CGF, zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, obsługa laserów CO2, Er:Yag, Nd:Yag (usuwanie znamion, blizn, frakcjonowanie skóry), HIFU, RF mikroigłowa, czy depilacja laserowa. Pomaga pacjentom odzyskać wiarę w siebie, pomagając w ich problemach.

Anastazja Lazebna


Doświadczenie związane z zabiegiem makijażu permanentnego zdobywała przez ostatnie dwa lata w ciągu, których odbyła aż 16 szkoleń w poznając najlepsze techniki. Zaczynając od szkoleń z podstawowej stylizacji brwi, przyciągnęła ją dziedzina makijażu permanentnego tak aby Panie mogły dłużej cieszyć się stylizacją. Jest zwolennikiem techniki POWDER OMBRE. Wygojenia jej prac charakteryzują się naturalnością i spójnością z urodą klientek.

Alina Obertosova


Posiada ponad 10 lat doświadczenia jako stylistka paznokci. Od dwóch lat jest również szkoleniowcem. Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń i kursów zarówno w Polsce jak i za granicą. Idzie z duchem czasu, nie stoi w miejscu o czym świadczą jej perfekcyjne prace. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając w szkoleniach oraz sympozjach.

Kasia Rudenko


Stylistka paznokci z 7 letnim doświadczeniem. Ukończyła wiele kursów i sympozjów. Zaraża uśmiechem a jej podejście do klienta jest pierwszorzędne. Stylizacje są czyste, perfekcyjne i bardzo dokładne. Stale rozwija się i z satysfakcją tworzy najbardziej wymagające stylizacje paznokci.

Natalia Kalinichenko


Stylistka paznokci z 7 letnim doświadczeniem. Ukończyła wiele kursów i sympozjów. Zaraża uśmiechem a jej podejście do klienta jest pierwszorzędne. Stylizacje są czyste, perfekcyjne i bardzo dokładne. Stale rozwija się i z satysfakcją tworzy najbardziej wymagające stylizacje paznokci.

Alena Satyreva


Stylistka brwi i rzęs od dwóch lat.Dba o perfekcyjną oprawę oka.Techniki, którymi pracuje na codzień pozyskała z wielu zagranicznych szkoleń u najlepszych stylistów.Jej stylizację są subtelne a każda klientka czuje się w nich wyjątkowo.

Julia Gąszczołowska


Absolwentka kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu. Pasjonatka pielęgnacji skóry, naturalnego piękna i zdrowego stylu życia. Szczególnie dobrze odnajduje się w złożonych terapiach, mających na celu niwelowanie wymagających problemów skórnych: trądziku, przebarwień, a także w zabiegach kompleksowo odmładzających skórę. W pracy ceni sobie możliwość budowania świadomości Pacjentów w zakresie kosmetologii oraz pielęgnacji skóry.

Alicja Lasocka


Magister kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem. Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy szczególnie ceni nawiązywanie relacji oraz tworzenie nawet najbardziej złożonych terapii od podstaw. Kompleksowo dba o pacjentów budując świadomość na temat pielęgnacji domowej i gabinetowej.